IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Michael Bennett

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Michael Bennett
Michael Bennett
Liczba postów : 21
Join date : 07/11/2014

Michael Bennett Empty
PisanieTemat: Michael Bennett   Michael Bennett EmptyNie Lis 09, 2014 10:42 pm

~~~
Lisa Lengton
Lisa Lengton
Liczba postów : 21
Join date : 09/11/2014

Michael Bennett Empty
PisanieTemat: Re: Michael Bennett   Michael Bennett EmptyNie Lis 09, 2014 11:28 pm

Cytat :
Cześć. Wiesz co, tak się składa, że nadal jesteś. Jeszcze nie poszłam się umyć, więc jeszcze chwilę tam pozostaniesz.
Lisa Lengton
Lisa Lengton
Liczba postów : 21
Join date : 09/11/2014

Michael Bennett Empty
PisanieTemat: Re: Michael Bennett   Michael Bennett EmptyNie Lis 09, 2014 11:34 pm

Cytat :
Jakie masz marzenia, no proszę. Prysznic, potem łóżko. Idealny plan na wieczór. Mogę liczyc na to, że podpiszesz mi się kolejny raz, jak napis zniknie?
Lisa Lengton
Lisa Lengton
Liczba postów : 21
Join date : 09/11/2014

Michael Bennett Empty
PisanieTemat: Re: Michael Bennett   Michael Bennett EmptyNie Lis 09, 2014 11:44 pm

Cytat :
By móc je zobaczyć, to należy sobie zasłużyć. Myślę, że gdy mi zaśpiewasz pod oknem, to mogę się łaskawie zastanowić.
Lisa Lengton
Lisa Lengton
Liczba postów : 21
Join date : 09/11/2014

Michael Bennett Empty
PisanieTemat: Re: Michael Bennett   Michael Bennett EmptyNie Lis 09, 2014 11:53 pm

Cytat :
Oczywiście, że z. Zapamiętaj, że student jest wiecznie głodny.
No nie wiem... nie wiem... czy można Ci ufać... hm... musiałabym posprzątać, głupio by było tak nie wpuścić po wszystkim barda do siebie, by się ogrzał..
Lisa Lengton
Lisa Lengton
Liczba postów : 21
Join date : 09/11/2014

Michael Bennett Empty
PisanieTemat: Re: Michael Bennett   Michael Bennett EmptyPon Lis 10, 2014 12:03 am

Cytat :
Wcale się nie wycofuję! Dawkuję Ci informację, krok po kroczku. Demony? I co ja,taka Anielica jak ja ma z tym począć? To nierówna walka, Michael. A rozpęta się ona na Sunrise Avenue... tylko kurczę zapomniałam jaki to ja mam numer domu, oj starość nie radość...
Sponsored content

Michael Bennett Empty
PisanieTemat: Re: Michael Bennett   Michael Bennett Empty

 

Michael Bennett

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Michael Buble

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Archiwum
 :: Rozgrywki archiwalne :: L&M
-